PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648292}
7,0 10 613
ocen
7,0 10 1 10613
Anna German
powrót do forum serialu Anna German
ocenił(a) serial na 10
chromczan_fw

ja też , na najbardziej płakałam na 8 odcinku jak Anna wstała. Ja zawsze płaczę na Karolu człowieku który został papieżem ,ale na Annie German tez. Chciałabym żeby zrobili jakiś serial/film o jakimś polskim piosenkarzu czy polskiej piosenkarce ale o tym mogę pomarzyć.

kinomanka_13

Skazany na bluesa. Film o wokaliście Dżemu. Wiem, że post stary, ale widzę, że do tej pory nikt nie odpowiedział.

ocenił(a) serial na 10
Ivelise

skazany na bluesa też mi się podobał.

ocenił(a) serial na 9
chromczan_fw

Filmy czy seriale przy których płakałam mogę policzyć na palcach jednej ręki, może było 3-4. W tym ten. W ostatnim odcinku nie mogłam się powstrzymać od łez. :(

ocenił(a) serial na 7
chromczan_fw

Wzruszył mnie bardzo pierwszy odcinek i ten w którym śpiewała w studiu ,,Nadzieję'' czy ,,Człowieczy los''. Natomiast ostatni wydał mi się tanim chwytem, brakowało tylko, żeby na skrzydłach uleciała do nieba.

ocenił(a) serial na 5
chromczan_fw

Może bym płakał, gdyby Moro potrafiła grać.

ocenił(a) serial na 10
chemas

ale Joanna Moro potrafi grać , świetnie zagrała Annę German, nie rozumiem czego się jej czepiacie.

ocenił(a) serial na 5
kinomanka_13

Przepraszam :)

ocenił(a) serial na 4
chemas

Zgadzam się- może nie tyle, że Joanna Moro nie potrafi grać, ale strasznie mnie irytowało jak postać Anny wykreowała. Dlatego do serialu się nie przekonałam.

ocenił(a) serial na 5
Morska_Bryza

Ano właśnie

Morska_Bryza

A jak inaczej wyobrażałeś sobie Anne? Z wywiadów ludzie, którzy mieli z Anną styczność, mówili że była to osoba nieśmiała i szlachetna. Że zamiast na bankiecie, wolała jechać do domu i spędzić wygraną z rodziną. I tak właśnie Joanna zagrała.

ocenił(a) serial na 10
chromczan_fw

Ja płakałem w scenie gdy ojca małej Ani zabierało NKWD. Jak sobie teraz pomyśle to aż mi sie chce płakać

ocenił(a) serial na 7
RedSickle123

o właśnie :(((((((( ja też, strasznie przykre to było

ocenił(a) serial na 7
chromczan_fw

I na pierwszym też, jak tatę zabrali :( I jak Herman zmarł :(

chromczan_fw

Ja nie, choć mi się zbierało. Ja jestem menszczyzna i muszę być twardziel szwarceneger. A serio: mam to na dvd i wielokrotnie wracam. W każdym odcinku jest coś, że wzrusza i za każdym razem z taka samą siłą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones