Kamil Maćkowiak

Kamil Damian Maćkowiak

5,9
562 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kamil Maćkowiak

Zastanawiam się jeszcze kto wymyślił w "Kryminalnych" taki absurdalny wątek Prokuratora Okręgowego, który non-stop siedzi na komisariacie i angazuje sie w jedna dana sprawę! Jest to nierealne (wiem, bo mam bezpośrednią styczność), a jesli ktoś angazuje się w taki pomysł, to musi miec jakakolwiek wiedzę na dany temat. Ta rolą Pan Maćkowiak zniechęcił mnie do siebie chociazby tym, że jego postać była chodzacym absurdem, a ja takich kreacji nie toleruję. Słyszałam jeszcze kilka podobnych opinii...
Oczywiście jego gra aktorska może sie podobać, ale osobiście uważam, że ten Pan kariery wielkiej nie zrobi.

ogaer

A ja się zastanawiam , kto wymyślił "Kryminalnych"?! To jest dopiero nierealne i absurdalne! Najgorszy polski serial sensacyjno-kryminalny, jaki został wyprodukowany. I ta wysoka oglądalność... bój się Boga , polski widzu!!

EdwardaN

Maćkowiak jest bardzo dobrym aktorem, wielokrotnie nagradzanym za swoje kreacje teatralne. Kryminalni to gniot jakich mało, a rola w czymś takim nie powinna być w ogóle brana pod uwagę ( wiadomo, polski aktor potrzebuje kasy). Niestety większość tłuszczy może na Maćkowiaka patrzeć przez pryzmat tej roli, bo teatr to trochę za dużo jak na ich intelekt. Świetnym tego przykładem jest niestety Pan/Pani ogaer...

CypherR

Ok,... być może słusznie masz do mnie pretensje- po "Londyńczykach" moja opinia o Panu Maćkowiaku nieco się zmieniła na lepsze... a teatr nie jest mi obcy - nie oceniaj czyjegoś intelektu na podstawie swojej niewiedzy o kimś.

ogaer

z rozpędu z "Oficerów" zrobili się "Londyńczycy"

EdwardaN

Serial nie jest idealny, ale w porównaniu do innych jest dobry, przede wszystkim zrobiony profesjonalnie pod względem zdjęć, montażu i muzyki. najgorsze sensacyjno- kryminalne to pseudofabularyzowane pozostałe produkcje TVN-u tytułów nie wymienię i seriale typu "komisarz alex"

ogaer

Zgadzam się że wprowadzenie Dumicza - prokuratora bawiącego sie w policjanta, granego przez Maćkowiaka to nieporozumienie

ogaer

bardzo lubię tą jego nonszalancję w zachowaniu :-)

ogaer

Szczerzy ciągle zęby, w uśmiechu numer trzy, bo ktoś mu powiedział że to urocze...
Męczący typ.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones