PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=338628}
6,2 5 651
ocen
6,2 10 1 5651
4,8 4
oceny krytyków
Korowód
powrót do forum filmu Korowód

Widziałam wczoraj premierę filmu w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Nie jestem związana ze światem filmu - jestem zwykłym widzem. Film mnie znudził, aktorzy grali kiepsko (poza Fryczem). Bezsensowna rola Macieja Stuhra. Na siłe wciśnięte reklamy, które rażą. Kilka wątków, które mają splatać się na jeden - kłamstwo i jego konsekwecja. Nie rozumiem dlaczego po premierze na konferecji tak kadzono Panu Stuhrowi?? Czyżby zakłamanie czy chęć przypodobania się Panu Stuhrowi bo przecież wielkim artystą jest???

ocenił(a) film na 2
Mala_28

za tą nudną historię film dostał nagrodę główną w kategorii najlepszy scenariusz :)

ocenił(a) film na 1
KYRTAPS

nic dziwnego swój swojego nagradza :) przecież napisałam, że "Słowacki wielkim poetą jest" i już. :):) Chociaż cieszę się, że nie zdobył głównej nagrody bo przestałabym wierzyć w uczciwość ludzi ze świata polskiego filmu. Ale oczywiści to, że ten film wydał mi się słaby nie oznacza, że każdy ma tak twierdzić - ja jestem tylko zwykłym, szarym widzem :))

ocenił(a) film na 9
Mala_28

mala ja tez bylem w gdyni na festiwalu:)::)i rowniez ogladalem ten film ale przyznam ze mi sie podobal:):)a mzoe masz chec pogadac o festiwalu na GG albo jakos tak??:)

ocenił(a) film na 1
pagong

hmmmm porozmawiać zasze można, ale niestety miałam problemy z GG i od jakiegoś czasu nie mam GG.

ocenił(a) film na 4
KYRTAPS

Bardzo dziwna ta nagroda za scenariusz... Kompletnie niezasłużona. Sztuczki albo Wszystko będzie dobrze mają dużo fajniejsze scenariusze. No ale może to na nazwisko i całokształt twórczości. :/

ocenił(a) film na 1
Kiki

Jestem tego samego zdanie Kiki.
Pozdrawiam,
Mała

ocenił(a) film na 2
Mala_28

Byłam na warszawskiej premierze. Film niestety mnie roczarował. Jes za długi, za nudny. Wątek z Fryczem po tym jak Bartek sie z nim spotyka nagle jakby sie urywa i jest ciagniety na sile. Ogolnie wszystko to takie chaotyczne. Aktorki bardzo ładne, główna rola meska-mmm- ciasteczko, ale za to nagrod sie nie daje.

ocenił(a) film na 8
Kiki

scenariusz jest dobry
tylko realizacja jego do... niezupelnie udana ;)

ocenił(a) film na 7
Doslaw

Też uważam że scenariusz jest dobry, raczej lepszy niż np. Sztuczek.
Co do realizacji to większość aktorów debiutuje w tym filmie i chociaż widać duże braki warsztatowe to należą się brawa dla pana Stuhra za umożliwienie im debiutu w takim filmie. A tacy aktorzy jak Matylda Baczyńska, czy Katarzyna Maciąg zapowiadają się na dobrych aktorów (w teatrze radzą sobie bardzo dobrze).

ocenił(a) film na 8
mieki

o jaaa zaraz ze reka reke myje, a czemu jak wszyscy kadza Wajdzie za film na ktory gimnazjalisci i licealisci sa ciagnieci przemoca i nabijaja miliony widzow, nikt sie nie czepia ze 'wielki pan Wajda', hmm?

marys

ja się czepiam:) jest to prawda i jest to prawda oburzająca i przykra.

Mala_28

ten film jest faktycznie bardzo słaby. tym bardziej że zrobił go tak dobry rezyser. szkoda..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones