PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=338628}
6,2 5 651
ocen
6,2 10 1 5651
4,8 4
oceny krytyków
Korowód
powrót do forum filmu Korowód

Pytanie(SPOILERY)

ocenił(a) film na 8

Mam pytanie, ponieważ pod koniec niezbyt uważnie oglądałem film. Co w końcu stało się z Dąbrowskim?

ocenił(a) film na 8
Ktos_kto

Był w Bieszczadach, tam po paru dniach z Soliny wyłowiono teczkę jego i żona ją rozpoznała, potem Bartek zadzwonił do jego żony żeby jej wszystko opowiedzieć i na tym film się kończy.. :) możesz sobie dopowiedzieć zakończenie...Dąbrowski prawdopodobnie żyje i będą próbowali go odnaleźć.

ocenił(a) film na 6
matanoia

Nieuważnie oglądałaś, bo pod koniec filmu, gdy Bartek jedzie autobusem po płycie lotniska, z drugiego autobusy wysiada Dąbrowski by wsiąść do samolotu. Co się z nim dalej stanie? Nie wiadomo. Reżyser miał wiele pomysłów, przekombinował i na główny wątek już zabrakło inwencji. Szkoda, bo był najciekawszy, bo to, czy Bartek będzie z tą dziewczyną z Rzeszowa i czy ona dostanie się do szkoły muzycznej najmniej wnosiło do całego filmu.

ocenił(a) film na 8
Misha

Nie zauważyłam , przepraszam za wprowadzanie błąd ; ]. Powinni wcześniej puszczać takie filmy bo o tej porze wiele umyka uwadze.

ocenił(a) film na 8
Misha

tu się z Tobą zgodzę. i na dobrą sprawę przez wątek dąbrowskiego tak naprawdę zaciekawił mnie ten film. a postać Bartka była irytująca..

ocenił(a) film na 6
grysik_2

Dokładnie miałem takie same odczucia co do postaci Bartka. Nie jestem zwolennikiem przemocy ale oglądając film cały czas mówiłem sobie, że ten koleś za chwilę powinien dostać od kogoś po mordzie.

ocenił(a) film na 7
Misha

Zgadzam się z Wami. Wczoraj obejrzałem "Korowód" po raz pierwszy i rzeczywiście wątek Dąbrowskiego i jego rodziny jest zdecydowanie najciekawszy, a tutaj właściwie urywa się on w połowie filmu, by na moment powrócić pod koniec. Stuhr trochę przekombinował. Ale ogólnie film dobry. Ocena 7

Misha

jeszcze ten facet nieslusznie oskarzony powinien byc ciag dalszy konfrontacja z fryczem rodzina moglaby zdecydowac wybrac ta dziewczyna dowiedziec sie kto jest jej ojcem za gladko to wszystko gorczyca zalamana i natychmiast sie pocieszyla ta dziewczyna z rzeszowa taka wspaniala ideowa i jak zaczarowana momentalnie zakochana w tym dupku nawet gdyby skasowala numer to by szalala za dzien lub dwa by go odzyskac a on sie nie zmieni i pusci ja w trabe gdy mu sie tylko jej wdzieki opatrza

ocenił(a) film na 6
joanna_79

Gdyby to co piszesz było czytelne to może bym się z Tobą zgodził, a tak to nawet nie mam możliwości poznać Twojego zdania. Zachęcam do stawiania znaków interpunkcyjnych.

Misha

witam.bede pisac z przecnkami,wszystko z pospiechu,warto bylo rozwinac watek frycza np skonfrontowac go z czlowiekiem ktorego skrzywdzil.takze z rodzina corka powinna wiedziec kto jest ojcem ich decyzje wybory potem .ale to wyszlaby rysa a nie w sumie komedia romantyczna.

ocenił(a) film na 5
Misha

Zauważyłem też, ale tak to szybko migło, że tylko po płaszczu poznałem, że idzie na samolot do Krakowa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones