PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=338628}
6,2 5 651
ocen
6,2 10 1 5651
4,8 4
oceny krytyków
Korowód
powrót do forum filmu Korowód

Jak się zaczyna?

ocenił(a) film na 6

Film zainteresował mnie i zacząłem oglądać od scen w pociągu w Warszawie, kiedy chłopak odbierał telefony. Co było wcześniej?

ocenił(a) film na 8
Glanc

Ja zacząłem oglądać jak wysiadł na dworcu w Rzeszowie - więc również przyłączam się do pytania: co było wcześniej ;)

Glanc

wcześniej była scena na dworcu w Krakowie jak żegnał się ze swoją dziewczyną przed wyjazdem do Krakowa. Tam znajduje telefon komórkowy i postanawia sprawdzić czyj on jest.

Ines82

(miało być) przed wyjazdem do Warszawy a nie do Krakowa.

ocenił(a) film na 8
Ines82

Ok, dzięki wielkie ;) A tak jeszcze tylko spytam, bo widziałem na zdjęciach, że ta Kasia stała obok rektora uczelni - czy to nie był przypadkiem jej ojciec? :)

ogi89

nie był .

ocenił(a) film na 5
Glanc

A ja mam pytanie o koniec. coś mi się z TV stało i nie widziałam samiutkiej końcówki. Skończyłam na momencie, kiedy Bartek spotkał się z Ulą pod jej uczelnią. Przypuszczam,że potem wiele się nie wydarzyło,ale jednak...

ocenił(a) film na 6
karolinaprudlo

[spoiler] "daj mi Twoj telefon, bo musze do kogos zadzwonic i chce zebys slyszala", a pozniej umowil sie z dentystka w celu pogadania o zyjacym mezu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones