PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=338628}
6,2 5 656
ocen
6,2 10 1 5656
4,8 4
oceny krytyków
Korowód
powrót do forum filmu Korowód

Dziwny film...

ocenił(a) film na 7

Jestem świeżo po obejrzeniu, nie mam czasu się zbytnio rozwlekać więc napiszę krótko;

początek filmu cieniutki, byłem bardzo zawiedziony - już myślałem,że Pan Stuhr nakręcił przygodowy film "drogi"... gdzie jeden facet ucieka, drugi go goni....

środek, rozwinięcie historii świetne. Pojawienie się ciekawie zapowiadających się wątków...

ostania część i zakończenie... no bez rewelacji, żeby nie powiedzieć iż - cholera - cienkie, przy całym szacunku i uwielbieniu dla Stuhra...

Żadna z postaci tak naprawdę nie została do końca nakreślona, żaden wątek pogłębiony, a niektóre nawet utknęły w ślepym punkcie...
Pozytywem filmu jest niewątpliwie to iż występują w nim w głównych rolach młodzi aktorzy i nawet przy mojej niechęci do Maćkowiaka, osobiście uważam iż udźwignęli obowiązek.

Film ogólnie rzecz biorąc fajny, ale tylko fajny.
A tak poza tym to uwielbiam Stuhra i wiem, że jakiekolwiek moje oceny wobec jego twórczości będą nieobiektywne :)

Pozdrawiam !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones